Katalog

Manuel İstif Makinesi, Manuel İstif Makinesi Çeşitleri - İzmir Demir Lİft

Manuel İstif Makineleri

İstif Makinesi; palet üzerine istiflenmiş ürünlerin bir araca yüklenmesi yada boşaltılması, bir yerden bir yere taşınması gibi yukarı – aşağı, yatay – dikey hareketleri yapma kabiliyetine sahip araçlara verilen genel isimdir. Bu araçların hareketlerinin akü vasıtası ile yapılan türlerine akülü istif, bazı hareketlerinin akü vasıtası ile bazı hareketlerin ise insan gücüne dayalı olarak yapılamasına yarı akülü istif, tüm hareketlerin insan gücü vasıtası ile yapıldığı modellere ise manuel istif denmektedir.

 

Manuel istif makinelerinde yatay – dikey hareketler hidrolik pompa vasıtası ile insan gücü tarafında çok kalay gerçekleşebilmekte, ileri geri hareketler ise yine insan gücü kullanılarak kaliteli tekerlekler sayesinde ileri geri hareketler itme ve çekme gücü ile çok kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Bulunduğunu sayfada manuel istif makineleri listelenmektedir. Her ürün farklı teknik özelliklere sahiptir. Çatal yüksekliğinden kaldırma yüksekliğine teker ebatlarına ve maksimum yük kapasitesine göre her ürünün özelikleri farklılık göstermektedir.

 

Bu listeler stok durumumuza göre yeni ürün girdikçe güncellenmektedir. Mevcut ürünlerimizin tamamı stoklarımızda bulunan makineler olup ürünlerimiz stoklarla sınırlı bulunmaktadır. Yarı akülü istif makineleri da kendi içlerinde kapasitelerine vb. teknik özelliklerine göre ayrılmaktadır. Listede bulunan her ürün farklı teknik özelliklere sahiptir. Size fiyat ve performans açısından en uygun ürünü alanında uzman makine mühendisi müşteri temsilcimiz ile bulabilirsiniz. Müşteri temsilcimize ulaşmak için iletişim bölümündeki iletişim araçlarından birini kullanabilirsiniz.

İstif Makinesi Fiyatları

İstif makinesi fiyatları, ürünün kaldırma ve taşıma kapasitesi gibi çeşitli özelliklere göre değişmektedir. Aradığınız ürünün fiyatları ile ilgili müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek bilgi alablirsiniz.

turkey

%100 Yerli ve Türk Malı

settings

Rakiplerinden Daha Güçlü

cebelge

CE Belgesi Onaylı

puzzle

Ömür Boyu Yedek Parça Temini

tools

2 Yıl Yetkili Servis Garantisi

Copyright © 2021 İzmir Demir Lift