EKONOMİK LİFT MS1516-T Terazili Manuel İstif Makinası (1.5 Ton 1.60 Mt)

EKONOMİK LİFT MS1516-T Terazili Manuel İstif Makinası (1.5 Ton 1.60 Mt)
PDF Linki

Sürüş Tipi: Manuel

Kaldırma Tipi: Manuel

Taşıma Kapasitesi: 1500 Kg

Makinanın Yerden Kaldırma Yüksekliği: 1600 Mm

Makinanın Kapalı Boy Yüksekliği: 2000 Mm

Makinanın Genişliği: 115 Cm

Çatal Uzunluğu: 115 Cm

Çatal Genişliği: 140 Mm

Çatallar En Sağda – En Solda (Dıştan Dışa Ölçü): 90 Cm

Makinanın Ağırlığı: 245 Kg.

Tekerler: Poliamid

Fren: Manuel

Makaralar Döküm Malzemeden İmal Edilmiştir.

Çatallar Sabit ya da Hareketli Olarak İmal Edilebilir.

ÜRÜN İSTENİLDİĞİNDE ELEKTRİKLİ SİSTEME ÇEVİRMEYE UYGUN OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR.

 

TERAZİNİN ÖZELLİKLERİ:

Tartım Kapasitesi: 1.5 Ton

Hassasiyet: + / –  5 Kg

Loadcell: 2 Adet , IP68, C3 Sınıfı

İndikatör: K1 İndikatör, IP54 Sınıfı Koruma

Dahili Akü: 6 – 12 Volt

Şarj Süresi: 45 Dakika – 1 Saat

SAĞLAM KONSTRÜKSİYON

NET TARTIM

YAZICI BAĞLAYABİLME

KOLAY KULLANIM – ENDÜSTRİYEL

 

MS1516-T Terazili Manuel İstif Makinası

Manuel İstif Makinesi, operatörlerin küçük alanlarda güvenli ve üretken bir şekilde çalışabilmesi yüklerin bir yerden bir yere taşınması indirilmesi ya da kaldırılması için güçlü bir performans, güçlü kontrol, mükemmel manevra kabiliyeti ve görünürlük sunan makinelere verilen addır.

 

Terazili istif makinesi yükümüzü tartmada ve taşımada bize depolarımızda ve işletmelerimizde yardımcı olan bir taşıma ekipmanıdır. Terazili istif makinesi ile malların teslim alınmasında veya nakliyeye malın irsaliyelerini doldururken ağırlıklarını kontrol edebilme imkanı kazanılır.

 

Yüzde Yüz yerli ve milli sermaye ile kurulan İzmir Demir Lift tarafından Türk Makine Mühendisleri tarafından üretilen MS1516-T Terazili Manuel İstif Makinası, 1500 kg taşıma ve 1600 mm kaldırma kapasitene sahip olmasının yanı sıra 1500 kg tartım kapasitesine de sahiptir. Terazisine yazıcı da bağlanabilen MS1516-T Terazili Manuel İstif Makinası aynı zamanda çatalları sabit ya da hareketli olarak imal edilebilmekte, istenildiği zaman ise elektirikli sisteme dönüştürülmeye uygun olarak üretilmektedir. Makinanın toplam ağırlığı 230 kg olup çatal uzunluğu 115 cm ve çatal genişliği ise 140 mm’dir.

 

MS1516-T Terazili Manuel İstif Makinası ile ilgili daha fazla bilgi almak için iletişim kanallarımızdan herhangi birinden bize ulaşarak uzman makine mühendislerimiz ile görüşebilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyacak müşteri memnuniyeti odaklı uzman kadromuz ile her zaman hizmetinizde olacağız. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi MS1516-T Terazili Manuel İstif Makinası da 2 yıl teknik servis garantisi altındadır ve ömür boyu yedek parça temini sağlanmaktadır. Tüm ürünleriz CE Belgesi Onaylıdır.

whatsapp