Katalog

Manuel Transpalet, Manuel Transpalet Çeşitleri - İzmir Demir Lift

Manüel Transpalet

Transpalet; insan kontrolü ile çalışan, özelliklerine göre kas gücü ya da motor gücü vasıtasıyla paletlere yüklenen yüklerin hidrolik pompa aracılığı ile yatay olarak kaldırarak kısa mesafeli taşımaya yarayan araçlardır. Üzerinde bulunan çatallar vasıtası ile çatalların paletlerin üzerindeki boşluklara girmesi ve çatalların yukarı kalkması ile yükü alarak harekete hazırlama getirmesi prensibi ile çalışmaktadır.

 

Transpaletler çalışma mantıklarının teknik özelliklerine göre sınıflara ayrılmaktadır. Bu sınıfları; manüel transpalet, akülü transpalet, yarı akülü transpalet ve terazili transpalet olarak sıralayabiliriz.

 

Manüel transpalet; transpaletin ileri geri ve yatay hareketlerinin motor gücüne dayalı olmadan insan gücü ile yapıldığı transpaletlere denmektedir.

 

Yine transpaletlerin taşıma kapasiteleri, çatal ya da makas türleri farklılık göstermektedir.

 

Manüel transpalet almaya karar verdiyseniz kullanım alanına göre teknik özellikleri size en uygun olanı tercih etmeniz, fiyat ve performans açısından yararınıza olacaktır. Manüel transpaletler sadece yük taşıma amacı ile kullanılmalı, canlı taşıma amaçlı kullanılmamalıdır.

 

Sitemizin bu bölümünde manüel transpalet çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü tıklayarak ürün hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilir. Ürün detayında ürünün fotoğrafları ile birlikte transpalet çeşidinin kapasitesi, minimum çatal yüksekliği, kaldırma yüksekliği, direksiyon tekeri ölçüsü, yük tekeri ölçüsü, çatal ölçüsü, genişlik, uzunluk ve ağırlık gibi teknik özellikleri inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için de sitemizin iletişim bölümündeki iletişim adreslerimizden biri aracılığı ile bize olaşabilir ve müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Diğer transpalet türlerini incelemek için ise sitemizden YÜK KALDIRMA / Transpalet / kategorilerine ulaşarak akülü transpalet, yarı akülü transpalet ya da terazili transpalet seçeneklerini tıklayarak bu bölümlerin altında bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Duyuru ve kampanyalarımızdan yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın…

turkey

%100 Yerli ve Türk Malı

settings

Rakiplerinden Daha Güçlü

cebelge

CE Belgesi Onaylı

puzzle

Ömür Boyu Yedek Parça Temini

tools

2 Yıl Yetkili Servis Garantisi

Copyright © 2021 İzmir Demir Lift