EKONOMİK LİFT MS0516 Manuel İstif Makinası (500 Kg 1.60 Mt)

EKONOMİK LİFT MS0516 Manuel İstif Makinası (500 Kg 1.60 Mt)
PDF Linki

Sürüş Tipi: Manuel

Kaldırma Tipi: Manuel

Taşıma Kapasitesi: 500 Kg

Makinanın Yerden Kaldırma Yüksekliği: 1600 Mm

Makinanın Kapalı Boy Yüksekliği: 2000 Mm

Makinanın Genişliği: 115 Cm

Çatal Uzunluğu: 115 Cm

Çatal Genişliği: 100 Mm

Çatallar En Sağda – En Solda (Dıştan Dışa Ölçü): 90 Cm

Makinanın Ağırlığı: 220 Kg.

Tekerler: Poliamid

Fren: Manuel

Makaralar Döküm Malzemeden İmal Edilmiştir.

Çatallar Sabit ya da Hareketli Olarak İmal Edilebilir.

ÜRÜN İSTENİLDİĞİNDE ELEKTRİKLİ SİSTEME ÇEVİRMEYE UYGUN OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR.

 

EKONOMİK LİFT MS0516 Manuel İstif Makinası (500 Kg 1.60 Mt)

Yatay ya da dikey hareketlerle bir palet üzerinde istiflenmiş halde bululan mal, malzeme, hammadde vb ürünlerin bir yerden alınıp başka bir yere taşınması, bir araca yüklenmesi gibi işlemlerin yapımında kullanılan araçlara istif makinesi denir. Bu işlemlerin akü yardımı ya da insan gücü yardımı ile sınıflandırılması istif makinelerinin akülü istif makinesi, manüel istif makinesi, yarı akülü istif makinesi gibi kategorilerini oluşturur.

 

İstif makinesi seçerken kullanılacak alan, yük kapasitesi, çatal uzunluğu, çatal yüksekliği gibi özellikler ile birlikte fiyat performans oranları dikkate alınmalıdır. Yaptığınız işe göre manüel istif makinesi almaya karar verdiyseniz İzmir Demir Lift’in %100 yerli sermaye ile ürettiği EKONOMİK LİFT MS0516 Manuel İstif Makinası (500 Kg 1.60 Mt) göz atmanızı öneririz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzde de 2 Yıl Teknik Destek Garantisi, CE Belgesi Onayı, Ömür Boyu Yedek Parça Temini mevcuttur.

 

Bu sayfa da EKONOMİK LİFT MS0516 Manuel İstif Makinası (500 Kg 1.60 Mt) ‘nın Taşıma kapasitesi, çatal uzunluğu, çatal genişliği gibi teknik özellikleri bulabilirsiniz. Aradığınız ürünün bu ürün olduğundan emin değilseniz Makine mühendisimiz İhsan Bey ile iletişime geçerek size uygun ürünler hakkında istişare edebilirsiniz. Ya da Manüel İstif Makineleri kategorimizden size uygun olabilecek diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Makine Mühendisimiz İhsan Bey ile hızlı bir iletişim kurmak için ekranın altında göreceğiniz whatsapp hattından irtibata geçebilir ya da sitemizin iletişim bölümüne giderek dilediğiniz iletişim kanallarımızdan birinden irtibat kurabilirsiniz.

whatsapp