EKONOMİK LİFT MS2016 Manuel İstif Makinası (2 Ton 1.60 Mt)

EKONOMİK LİFT MS2016 Manuel İstif Makinası (2 Ton 1.60 Mt)
PDF Linki

Sürüş Tipi: Manuel

Kaldırma Tipi: Manuel

Taşıma Kapasitesi: 2000 Kg

Makinanın Yerden Kaldırma Yüksekliği: 1600 Mm

Makinanın Kapalı Boy Yüksekliği: 2000 Mm

Makinanın Genişliği: 115 Cm

Çatal Uzunluğu: 115 Cm

Çatal Genişliği: 160 Mm

Çatallar En Sağda – En Solda (Dıştan Dışa Ölçü): 90 Cm

Makinanın Ağırlığı: 250 Kg.

Tekerler: Poliamid

Fren: Manuel

Makaralar Döküm Malzemeden İmal Edilmiştir.

Çatallar Sabit ya da Hareketli Olarak İmal Edilebilir.

ÜRÜN İSTENİLDİĞİNDE ELEKTRİKLİ SİSTEME ÇEVİRMEYE UYGUN OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR.

 

MS2016 Manuel İstif Makinası

Fabrika ve depo ortamlarında yaygın olarak kullanılan, blok yüklerin ve paletlerin kolay ve verimli istiflenmesini sağlayan bir ekipmanlara isti makinesi denir. İstif makineleri çeşitli ihtiyaçlara göre Manuel İsfit, Elektirikli İstif ve Akülü İstif Makineleri gibi sınıflara ayrılmaktadır. Hareket kabiliyetlerinin bir operatör aracılığı ile hidrolik pompalar vasıtası ile yapıldığı istif makinelerine Manüel İstif Manesi adı verilir.

 

MS2016 Manuel İstif Makinası, minimum bakım gerektiren olağanüstü uzun hizmet sunmak için endüstri ve ticarette her türlü kaldırma, istifleme, palet taşıma vb. ile yardımcı olmak için tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiş bir manuel istif makinesidir.

 

MS2016 Manuel İstif Makinası manuel olarak çalıştırılır ve kullanımı çok kolaydır. Hidrolik pompaları sayesinde yükünüzü kolayca kaldıracak ve operatörün onu gerektiği gibi hassas bir şekilde konumlandırmasını sağlayacaktır. MS2016 Manuel İstifleyici, bir rafa veya bir aracın üstüne yapılan kaldırma uygulamalarının işini kolaylaştıracaktır.

 

İzmir Demir Lift Mühendisleri tarafından uzun araştırma ve geliştirme faaliyetleri ardından üretilen MS2016 Manuel İstif Makinesi yerli üretim olması, ömür boyu yedek parça temini, 2 garanti gibi ektra özelliklerinin yanı sıra 2000 KG taşıma kapasitesine sahip olup 1600 mm yerden kaldırma yüksekliğine sahiptir.

 

MS2016 Manuel İstif Makinesi hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizin altında bulunan whatsapp iconunu tıklayarak doğrudan makine mühendisimiz İhsan Bey’e ulaşabilir en doğru bilgiyi uzmanından alabilirsiniz. Ayrıca işinize uygun ürün konusunda tereddüt yaşıyorsanız İhsan Bey tecrübesi ile size en uygun ve en ekonomik ürünü bulma konusunda yardımcı olamktan memnuniyet duyacaktır.

 

Sizleri de mutlu müşterileriz arasında görmek için sabırsızlanıyoruz. Yüzde yüz yerli sermaye ile üretim yapan İzmir Demir Lift ailesi olarak profesyonel ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olacağız.

whatsapp