Katalog

EKONOMİK LİFT MS0520 Manuel İstif Makinası (500 Kg 2 Mt)

EKONOMİK LİFT MS0520 Manuel İstif Makinası (500 Kg 2 Mt)
EKONOMİK LİFT MS0520 Manuel İstif Makinası (500 Kg 2 Mt) EKONOMİK LİFT MS0520 Manuel İstif Makinası (500 Kg 2 Mt) EKONOMİK LİFT MS0520 Manuel İstif Makinası (500 Kg 2 Mt)
PDF Linki

Sürüş Tipi Manuel

Kaldırma Tipi Manuel

Taşıma Kapasitesi 500 Kg

Makinanın Yerden Kaldırma Yüksekliği 2000 Mm

Makinanın Kapalı Boy Yüksekliği 2450 Mm

Makinanın Genişliği 115 Cm

Çatal Uzunluğu 115 Cm

Çatal Genişliği 100 Mm

Çatallar En Sağda – En Solda (Dıştan Dışa Ölçü) 90 Cm

Makinanın Ağırlığı 250 Kg.

Tekerler Poliamid

Fren Manuel

Makaralar Döküm Malzemeden İmal Edilmiştir.

Çatallar Sabit ya da Hareketli Olarak İmal Edilebilir.

ÜRÜN İSTENİLDİĞİNDE ELEKTRİKLİ SİSTEME ÇEVİRMEYE UYGUN OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR.

 

EKONOMİK LİFT MS0520 Manuel İstif Makinası (500 Kg 2 Mt)

Yük taşımak ve istifleme yapmak amacıyla kullanılan EKONOMİK LİFT MS0520 Manuel İstif Makinası (500 Kg 2 Mt) asansörün kaldırılması ve makinenin ileri geri hareket ettirilmesi manuel olarak sağlanan manüel istif makinesi çeşitleri arasında fiyat performans özellikleri ile öne çıkan ürünlerin başında gelmektedir. Süpermarketlerde, fabrikalarda ve depolarda kullanıma uygun olan  EKONOMİK LİFT MS0520 Manuel İstif Makinası (500 Kg 2 Mt)’nın sürüş tipi manüel olup taşıma kapasitesi 500 kilogramdır.

 

Ekomonik Lift Sınıfından İzmir Demir Lift tarafından yüzde yüz sermeye ile üretilen bu istif makinesi nde çatallar sabit ya da hareketli olarak imal edilebilmekte olup istek üzerine elektrikli  sisteme çevirmeye uygun olarak üretilmektedir. 500 KG Manuel İstif Makinesi çeşitleri arasında bir çok özelliği ve yerli üretim olması gibi ekonomik avantajlar da sağlaması sınıfının en çok satanları arasında başlarda gelmesine sebep olmuştur.

 

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzde de 2 Yıl Teknik Destek Garantisi, CE Belgesi Onayı, Ömür Boyu Yedek Parça Temini mevcuttur. Aradığınız ürünün bu ürün olduğundan emin değilseniz Makine mühendisimiz İhsan Bey ile iletişime geçerek size uygun ürünler hakkında istişare edebilirsiniz. Ya da Manüel İstif Makineleri kategorimizden size uygun olabilecek diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Makine Mühendisimiz İhsan Bey ile hızlı bir iletişim kurmak için ekranın altında göreceğiniz whatsapp hattından irtibata geçebilir ya da sitemizin iletişim bölümüne giderek dilediğiniz iletişim kanallarımızdan birinden irtibat kurabilirsiniz.

turkey

%100 Yerli ve Türk Malı

settings

Rakiplerinden Daha Güçlü

cebelge

CE Belgesi Onaylı

puzzle

Ömür Boyu Yedek Parça Temini

tools

2 Yıl Yetkili Servis Garantisi

Copyright © 2021 İzmir Demir Lift