EKONOMİK LİFT MS1016 Manuel İstif Makinası (1 Ton 1.60 Mt)

EKONOMİK LİFT MS1016 Manuel İstif Makinası (1 Ton 1.60 Mt)
PDF Linki

Sürüş Tipi: Manuel

Kaldırma Tipi: Manuel

Taşıma Kapasitesi: 1000 Kg

Makinanın Yerden Kaldırma Yüksekliği: 1600 Mm

Makinanın Kapalı Boy Yüksekliği: 2000 Mm

Makinanın Genişliği: 115 Cm

Çatal Uzunluğu: 115 Cm

Çatal Genişliği: 140 Mm

Çatallar En Sağda – En Solda (Dıştan Dışa Ölçü): 90 Cm

Makinanın Ağırlığı: 230 Kg.

Tekerler: Poliamid

Fren: Manuel

Makaralar Döküm Malzemeden İmal Edilmiştir.

Çatallar Sabit ya da Hareketli Olarak İmal Edilebilir.

ÜRÜN İSTENİLDİĞİNDE ELEKTRİKLİ SİSTEME ÇEVİRMEYE UYGUN OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR.

 

EKONOMİK LİFT MS1016 Manuel İstif Makinası (1 Ton 1.60 Mt)

Bir asansör vasıtası ile yatay ve dikey hareketler ile palet üzerindeki bir ürünü bir yerden bir yere taşımaya aktarmaya ya da bir araca yüklemeye yarayan araçlara istif makinesi denmektedir. Bu hareketleri bir hidrolik vasıtası ile insan gücü ile gerçekleştiren araçlara ise manuel istif makinesi denir.

 

1000 KG Kaldırma kapasitesi MS1016 Manuel İstif Makinası, ayarlanabilir çatal genişliği danyanıklı gövde yapısı ile muadilleri arasında ön plana çıkmaktadır. Makaraları döküm malzemeden imal edilen MS1016 Manuel İstif Makinasında Poliamid tekerlek kullanılmış olup operatöre rahat kullanım sağlamak üzere geliştirilmiştir. Kendi üretimimiz olmasının bir avantajı da ayrıca isteğe özel olarak çatallar sabit ya da hareketli olarak imal edilebilmekte, istenildiğin de elektrikli sisteme çevirmeye uygun olarak ta üretilebilmektedir.

 

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzde de 2 Yıl Teknik Destek Garantisi, CE Belgesi Onayı, Ömür Boyu Yedek Parça Temini mevcuttur. Aradığınız ürünün bu ürün olduğundan emin değilseniz Makine mühendisimiz İhsan Bey ile iletişime geçerek size uygun ürünler hakkında istişare edebilirsiniz. Ya da Manüel İstif Makineleri kategorimizden size uygun olabilecek diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Makine Mühendisimiz İhsan Bey ile hızlı bir iletişim kurmak için ekranın altında göreceğiniz whatsapp hattından irtibata geçebilir ya da sitemizin iletişim bölümüne giderek dilediğiniz iletişim kanallarımızdan birinden irtibat kurabilirsiniz.

whatsapp