EKONOMİK LİFT MS1025 Manuel İstif Makinası (1 Ton 2.5 Mt)

EKONOMİK LİFT MS1025 Manuel İstif Makinası (1 Ton 2.5 Mt)
PDF Linki

Sürüş Tipi: Manuel

Kaldırma Tipi: Manuel

Taşıma Kapasitesi: 1000 Kg

Makinanın Yerden Kaldırma Yüksekliği: 2500 Mm

Makinanın Kapalı Boy Yüksekliği: 1850 Mm

Makinanın Açık Boy Yüksekliği: 2900 Mm

Makinanın Genişliği: 115 Cm

Çatal Uzunluğu: 115 Cm

Çatal Genişliği: 140 Mm

Çatallar En Sağda – En Solda (Dıştan Dışa Ölçü): 90 Cm

Makinanın Ağırlığı: 290 Kg.

Tekerler: Poliamid

Fren: Manuel

Makaralar Döküm Malzemeden İmal Edilmiştir.

Çatallar Sabit ya da Hareketli Olarak İmal Edilebilir.

ÜRÜN İSTENİLDİĞİNDE ELEKTRİKLİ SİSTEME ÇEVİRMEYE UYGUN OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR.

 

MS1025 Manuel İstif Makinası Hakkında

Bir yerden bir yere yük taşımaya aktarmaya manuel ya da bir motor vasıtası ile indirip kaldıramaya yaratan araçlara istif makinesi denir.

 

İstif Makinesi Türleri

İstif makineleri bu yatay dikey hareketlerin neyle yapıldığına göre sınıflandırılır. Bu hareketlerin hidrolik pompa vasıtayı ile bir operatör tarafından yapılan türüne manuel istif makinası, elektirik vasıtası ile yapılanlarına elektirikli istif makinası, bir akü aracılığı ile yapılanlarına da akülü istif makinası denir. İzmir Demir Lift istif makinesi alanında yerli üretim yapan geniş ürün yelpazesine sahip bir firmadır. Bulunduğunuz sayfadaki EKONOMİK LİFT MS1025 Manuel İstif Makinası (1 Ton 2.5 Mt)firmamızın ürettiği ve muadilleri ile kıyaslandığında sınıfının fiyat performans açısından öne çıkan ürünlerinin başında gelmektedir. 1 ton yük kapasitesi 2,5 metre kaldırma mesafesi ve 115 cm çatal aralığı ile fabrikalarda ve çeşitli depolama alanlarında yük istifleme araca yükleme ve indirme işlemlerini zorlanmadan kolayca yapabilecek şekilde Türk mühendisleri tarafından geliştirilmiş ve satışa sunulmuştur. Ürün ile ilgili yeterli bilgiye sahip olmadığınızı düşünüyorsanız ya da hangi ürünün seçeceğiniz konusunda emin değilseniz sitemizin altında bulunan whatsapp iletişim hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarımızdan Makine Mühendisimiz İhsan Bey’e ulaşabilir tüm sorularınıza cevap arayabilirsiniz.

 

Garanti ve Servis Bilgileri

Firmamız tarafından üretilen tüm ürünlerde olduğu gibi EKONOMİK LİFT MS1025 Manuel İstif Makinası (1 Ton 2.5 Mt)ürünümüzde de iki yıl garanti, servis desteği ve ömür boyu yedek parça garantisi mevcuttur. Sizleri de İzmir Demir Lift ailesinin mutlu müşterileri arasında görmekten memnuniyet duyacağız.

whatsapp