Katalog

EKONOMİK LİFT MS1020 Manuel İstif Makinası (1 Ton 2 Mt)

EKONOMİK LİFT MS1020 Manuel İstif Makinası (1 Ton 2 Mt)
EKONOMİK LİFT MS1020 Manuel İstif Makinası (1 Ton 2 Mt) EKONOMİK LİFT MS1020 Manuel İstif Makinası (1 Ton 2 Mt) EKONOMİK LİFT MS1020 Manuel İstif Makinası (1 Ton 2 Mt)
PDF Linki

Sürüş Tipi: Manuel

Kaldırma Tipi: Manuel

Taşıma Kapasitesi: 1000 Kg

Makinanın Yerden Kaldırma Yüksekliği: 2000 Mm

Makinanın Kapalı Boy Yüksekliği: 2450 Mm

Makinanın Genişliği: 115 Cm

Çatal Uzunluğu: 115 Cm

Çatal Genişliği: 140 Mm

Çatallar En Sağda – En Solda (Dıştan Dışa Ölçü): 90 Cm

Makinanın Ağırlığı: 260 Kg.

Tekerler: Poliamid

Fren: Manuel

Makaralar Döküm Malzemeden İmal Edilmiştir.

Çatallar Sabit ya da Hareketli Olarak İmal Edilebilir.

ÜRÜN İSTENİLDİĞİNDE ELEKTRİKLİ SİSTEME ÇEVİRMEYE UYGUN OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR.

 

EKONOMİK LİFT MS1020 Manuel İstif Makinası (1 Ton 2 Mt)

Hidrolik pompalar aracılı ile insan gücüne dayalı itme – çekme, indirme – kaldırma gibi yatay ve dikey hareketler vasıtası ile bir yükü, malı, hammaddeyi bir yerden bir yere taşınama yüklemeye ya da indirmeye bir araca yahut bir rafa yüklemeye – indirmeye yarayan aletlere manuel istif makineleri adı verilmektedir. Manüel istif makineleri daha çok sanayi sektöründe depoculuk faaliyetlerinde kullanılan araçlardır. İhtiyaca göre sınıflandırılan istif makineleri iş, performans ve fiyat farklılıklarına göre akülü, terazili, yarı akülü, manuel istif makinesi gibi sınıflara ayrılmaktadır. Manüel istif makineleri ise kaldırma yüksekliği, kg cinsinden kaldırma kapasitesi, çatal uzunluğu ve çatal genişliği gibi çeşitli ihtiyaçlara göre üretilmekte ve sınıflandırılmaktadır. İzmir Demir Lift kurulduğu günden itibaren %100 yerli sermaye ile yerli istif makileri üretmektedir. İhtiyaca ve sektöre göre özel üretim de yapan İzmir Demir Lift kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile istif makileri sektöründe CE Belgesi Onaylı, Ömür Boyu Yedek Parça Temini, 2 Yıl Yetkili Servis Garantisi gibi özellikleri ile Türkiye’de rakiplerinin önüne geçmiştir.

 

Manuel İstif Makineleri kategorisinde yer alan EKONOMİK LİFT MS1020 Manüel İstif Makinası (1 Ton 2 Mt) fiyat performans açısından son dönemde çokça tercih edilen ürünlerimizin başında gelmektedir. 2 metre kaldırma yüksekliği ve 1000 KG taşıma kapasitesi ile sınıfının enleri arasında yer alan EKONOMİK LİFT MS1020 Manuel İstif Makinası (1 Ton 2 Mt)’nın kendi ağırlığı 260 KG olup makaraları döküm malzemeden üretilmiştir. İstenildiğinde elektrikli sisteme çevrilmeye uygun olarak üretilen MS1020 Manuel İstif Makinası isteğe göre çatalları sabit ya da hareketli olarak ta imal edilebilmektedir.

 

Ürün ve ürünlerimiz ile ilgili fiyat ve ayrıntılı bilgi almak size uygun doğru ürün tercihi noktasında tecrübelerimizden istifade etmek isterseniz sitemizin altında bulunan whatsap iconunu tıklayarak Makine Mühendisimiz İhsan Bey ile anında irtibat sağlaya bilirsiniz. Yada sitemizin iletişim bölümündeki iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir sosyal medya hesaplarımızdan ürünlerimiz ile ilgili videolarımızı ve dönem dönem uyguladığımız kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.

turkey

%100 Yerli ve Türk Malı

settings

Rakiplerinden Daha Güçlü

cebelge

CE Belgesi Onaylı

puzzle

Ömür Boyu Yedek Parça Temini

tools

2 Yıl Yetkili Servis Garantisi

Copyright © 2021 İzmir Demir Lift