EKONOMİK LİFT MS1516 Manuel İstif Makinası (1.5 Ton 1.60 Mt)

EKONOMİK LİFT MS1516 Manuel İstif Makinası (1.5 Ton 1.60 Mt)
PDF Linki

Sürüş Tipi: Manuel

Kaldırma Tipi: Manuel

Taşıma Kapasitesi: 1500 Kg

Makinanın Yerden Kaldırma Yüksekliği: 1600 Mm

Makinanın Kapalı Boy Yüksekliği: 2000 Mm

Makinanın Genişliği: 115 Cm

Çatal Uzunluğu: 115 Cm

Çatal Genişliği: 140 Mm

Çatallar En Sağda – En Solda (Dıştan Dışa Ölçü): 90 Cm

Makinanın Ağırlığı: 230 Kg.

Tekerler: Poliamid

Fren: Manuel

Makaralar Döküm Malzemeden İmal Edilmiştir.

Çatallar Sabit ya da Hareketli Olarak İmal Edilebilir.

ÜRÜN İSTENİLDİĞİNDE ELEKTRİKLİ SİSTEME ÇEVİRMEYE UYGUN OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR.

 

İstif Makinesi Nedir?

Depolarda, mağazalarda, fabrikalarda ve diğer üretim tesislerinde bir malı, ürünü ya da ham maddeyi bir yerden bir yere aktarmaya, bir yere kadırmaya ya da araca yüklemeye, bir yerden indirmeye ya da araçtan indirmeye yarayan forkliftten küçük ve ekonomik, transpaletlerden büyük ve daha fomksiyonel olarak üretilen makinelere istif makinesi denir.

 

İstif Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

İstif makineleri kullanılan alan, taşınan yükün ağırlığı, ekonomik sebepler gibi çok çeşitli nedenlerle farklı olarak tüm ihtiyaçlara yönelik üretilmekte ve sınıflandırılmaktadır. Bu Sınıflandırma şu şekildedir:

 

Manuel İstif Makinası

Taşıma, indirme ve kaldırma hareketlerinin bir operatör vasıtası ile yani insan gücü ile hidrolik pompalar yardımıyla yapıldığı istif makinelerine manuel istif makinesi denir.

 

Elektrikli İstif Makinesi

Taşıma, indirme ve kaldırma hareketlerinin elektirik vasıtası ile motor gücü kullanılarak yapıldığı makinelere elektrikli istif makinesi denir.

 

Akülü İstif Makinesi

Taşıma, indirme ve kaldırma hareketlerinin akü vasıtası ile motor gücü kullanılarak yapıldığı makinelere elektrikli istif makinesi denir.

 

MS1516 Manuel İstif Makinası

Ağır malzemeleri düzenli olarak taşıyan herhangi bir işletme, bunu güvenli bir şekilde yapmak için doğru ekipmana ihtiyaç duyar. Yerli sermaye ile yerli üretim yapan İzmir Demir Lift, iş yerinde verimliliği artırabilen ve geri tepme kaldırma ve taşımanın neden olduğu güvenlik endişelerini ortadan kaldırabilen Manuel İstifleyiciler ve kaldırıcılar üreterek işlerinizi güvenli bir şekilde kolaylaştırmaktadır. Makine mühendisleri tarafında düzenli olarak yapılan AR-Ge faaliyetleri sonucu oluşturulan ürün skalamız fiyat ve performans gözetilerek en uygun verimli olabilecek şekilde bir çok sektör göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir.

Geliştirdiğimiz ürünlerin arasında en fazla talep edilen ürünlerimizden biri de MS1516 Manuel İstif Makinası’dır. Sürüş tipi ve kaldırma tipi manuel olan MS1516 Manuel İstif Makinası 1500  KG taşıma kapasitesine sahip olup yerden kaldırma yüksekliği 1600 MM’dir. Poliamid tekerlek kullanılan makine de makaralar döküm malzemeden imal edimli olup makinenin kapalı boy yüksekliği 2000 MM, genişliği ise 115 cm’dir. Ürünümüz istenildiğinden elektrikli siteme dönüöştirmeye uygun olarak üretilmekte olup çatalları sabit ya da hareketli, isteğe özel üretilebilmekte ve hızlı bir şekilde Türkiye’nin her yerine sorunsuz bir şekilde teslim edilebilmektedir.

whatsapp