Katalog

Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift

Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift
Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift Bobin Taşıma Transpaleti, Bobin Taşıma Transpaleti Çeşitleri - İzmir Demir Lift
PDF Linki

Manuel transpaletin özel ölçülerde ve özel bir amaca yönelik üretilmiş halidir. Yine döküm pompadan yapılır. Manuel transpalet özelliklerine sahiptir. Adına; LEVENT BOBİN TAŞIMA TRANSPALETİ, LÜVERT de denir.

 

Bobin taşıma transpaletinin üretilebilmesi için müşterinin;

Bobin ağırlığı

Bobin çapı

Bobin uzunluğu

 

Bilgilerini vermesi gerekir. Bu bilgilere bağlı kalmak üzere her tonajda, her bobin çapında, her bobin uzunluğunda bobin taşıma transpaleti üretimi yapabilmekteyiz.

 

Bobin Taşıma Transpaleti Hakkında

Bobin taşıma transpaleti, üretim alanlarında insan gücü ile kaldırılamayacak kadar ağır bobinlerin taşınması için kullanılır. Kullanım alanlarında işten ve zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Bu sayede iş verimliliğini olumlu olarak etkiler.

Bobin Taşıma Transpaleti Nedir?

Bobin taşıma transpaleti; bobin ve rulo gibi oval yüklerin taşınması için geliştirilen bir üründür. Çok ağır yüklerin hafif şekilde kaldırılmasını ve istenilen noktaya kadar taşınmasını sağlar. Özel tekerlek sistemi, çok yüksek ağırlıkların sorunsuz olarak kaldırılmasını ve yatay olarak taşınmasına imkan verir. Ayrıca dar alanlarda rahatlıkla manevra yapılmasını da imkan verir. Manuel olarak kullanılan bir araçtır.

Kaldırma işlemi, hidrolik sistemin manuel olarak çalıştırılması ile gerçekleştirilir. Sıvıların sıkıştırılamaz olması ve basıncı aynı şekilde iletmesi prensibine dayalı olarak çalışır. Bahsedilen prensipler sayesinde çok ağır yükler, zorlanılmadan kaldırılabilir ve istenen noktalara kadar taşınabilir.

Bobin Taşıma Transpaleti Özellikleri

Bobin taşıma transpaleti, genel olarak klasik transpalete benzer. Ancak bobin ve rulo gibi oval şekle sahip yüklerin kaldırılması için geliştirilmiştir. Çatalları, oval şekilli yüklerin kaldırılmasınauygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Bobin taşıma transpaletinin diğer öne çıkan özellikleri şu şekildedir:

Zemine zarar vermeyen ve manevra kolaylığı sağlayan poliüretan tekerlekler

Sızdırmaz pompa tasarımı

Transpaletin kolay bir şekilde yönlendirilmesini sağlayan direksiyon

Ergonomik tasarım

Yüksek taşıma kapasitesi

Bobin taşıma transpaleti, ihtiyaç ve beklentilere uygun olacak şekilde üretilebiliyor. Üretim için taşınacak olan bobinin uzunluğu, çapı ve ağırlığının bildirilmesi yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra verilen bilgilere uygun ürünler üretilir.

Bobin Taşıma Transpaleti Nasıl Kullanılır?

Bobin taşıma transpaleti, kullanımı kolay bir araçtır. Kullanım için öncelikle arkada bulunan güvenlik zincirinin açılması ve transpaletin bobini içine alacak pozisyona getirilmesi gerekir. Sonrasında ise güvenlik zinciri yeniden takılmalıdır.

Transpalet istenen konuma getirildikten sonra üründe bulunan kol ile çatallar yukarı kaldırılır. Bu işlem ile birlikte çok ağır olan bobin de kaldırılır ve tamamen transpaletin üzerine alınmış olunur. Sonrasında ise götürülmek istenen konuma kadar gidilir ve çatal indirme kolu ile çatallar aşağı indirilir. Böylece bobin de zemine bırakılmış olur. Kullanımı genel hatları ile bu şekildedir ve son derece kolaydır.

turkey

%100 Yerli ve Türk Malı

settings

Rakiplerinden Daha Güçlü

cebelge

CE Belgesi Onaylı

puzzle

Ömür Boyu Yedek Parça Temini

tools

2 Yıl Yetkili Servis Garantisi

Copyright © 2021 İzmir Demir Lift