Katalog

Yarı Elektrikli İstif Makinesi, Yarı Elektrikli İstif Makinesi Çeşitleri - İzmir Demir Lİft

Yarı Elektrikli İstif Makinesi

Çeşitli depolama alanlarında ürün, hammadde gibi çeşitli yüklerin bir yerden bir yere aktarılması, fabrikadan ya da depodan mevcut yüklerin bir araca yüklenmesi ya da indirilmesi, çeşitli yüklerin kaldırılması ve indirilmesi işlerinde dikey ve yatay manevra yapılabilmesine olanak sağlayan iş makinelerine verilen genel ada istif makinesi denir.

Bu iş makineleri teknik özelliklerine ve kullanılacak alana ve ihtiyaca göre manüel, akülü yarı akülü, elektrikli, yarı elektrikli gibi sınıflara ayrılmakta, çeşitli sektörlerdeki ihtiyaçlara göre üretilmektedir.

Tüm hareketlerin tamamının elektrik vasıtası ile motor gücü kullanılarak yapıldığı istif makinelerine elektrikli istif, bu hareketlerin bir kısmının ise hidrolik pompalar vasıtası ile insan gücüne dayalı bir kısmının da elektrikli motor gücü ile yapıldığı makinelere yarı elektrikli istif makineleri, hareket denmektedir.

 

İzmir Demir Lift Sitemizin bulunduğunuz bu sayfasında yarı elektrikli istif makinelerimizin tamamı listelenmektedir. Bu listeler stok durumumuza göre ve yeni ürün girdikçe güncellenmektedir. Mevcut ürünlerimizin tamamı stoklarımızda bulunan makineler olup ürünlerimiz stoklarla sınırlı bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra ürünlerimiz tamamen yerli ürünler olup mevcut ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda istenilen özelliklerde ve ebatlarda özel üretim de yapılabilmektedir. Tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu bilmiyorsanız Makine Mühendisimiz İhsan bey ile iletişim kanallarımızdan herhangi biri ile iletişim kurabilir ve ihtiyacınız olan ürün için destek talep edebilirsiniz.

turkey

%100 Yerli ve Türk Malı

settings

Rakiplerinden Daha Güçlü

cebelge

CE Belgesi Onaylı

puzzle

Ömür Boyu Yedek Parça Temini

tools

2 Yıl Yetkili Servis Garantisi

Copyright © 2021 İzmir Demir Lift