Katalog

EKONOMİK LİFT MS1030 Manuel İstif Makinası (1 Ton 3 Mt)

EKONOMİK LİFT MS1030 Manuel İstif Makinası (1 Ton 3 Mt)
EKONOMİK LİFT MS1030 Manuel İstif Makinası (1 Ton 3 Mt) EKONOMİK LİFT MS1030 Manuel İstif Makinası (1 Ton 3 Mt) EKONOMİK LİFT MS1030 Manuel İstif Makinası (1 Ton 3 Mt)
PDF Linki

Sürüş Tipi: Manuel

Kaldırma Tipi: Manuel

Taşıma Kapasitesi: 1000 Kg

Makinanın Yerden Kaldırma Yüksekliği: 3000 Mm

Makinanın Kapalı Boy Yüksekliği: 2150 Mm

Makinanın Açık Boy Yüksekliği: 3600 Mm

Makinanın Genişliği: 115 Cm

Çatal Uzunluğu: 115 Cm

Çatal Genişliği: 140 Mm

Çatallar En Sağda – En Solda (Dıştan Dışa Ölçü): 90 Cm

Makinanın Ağırlığı: 300 Kg.

Tekerler: Poliamid

Fren: Manuel

Makaralar Döküm Malzemeden İmal Edilmiştir.

Çatallar Sabit ya da Hareketli Olarak İmal Edilebilir.

ÜRÜN İSTENİLDİĞİNDE ELEKTRİKLİ SİSTEME ÇEVİRMEYE UYGUN OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR.

 

Manüel İstif Makinesi Nedir?

İstif Makinesi, bir depoda veya bir fabrika ortamında yaygın olarak kullanılan kaldırma ekipmanlarına verilen genel addır. İstif Makinesi, kaldırma potansiyeli sağlamak ve depolama kapasitesini artırmak için, yüksek maliyetli forkliftten daha ekonomik olarak uygun bir seçenek sunarak, transpalet ve forklift arasında bir görev görür.

Manuel İstifleyiciler, yüksek performanslı ve sağlam yapılıdır ve düşük yükseklikte kaldırma ve yük taşıma için en ekonomiktir. Mağaza katlarından kamyon yüklemesi için manuel olarak kullanılır.

 

MS1030 Manuel İstif Makinesi Hakkında Bilgilendirme

MS1030 Manuel İstif Makinesi, depolama için veya stok veya paletlerin blok istiflenmesini sağlamak için veya daha ağır yükleri taşımak ve depo zemini gibi bir yüzeye güvenli bir şekilde yerleştirmek için yükleri gerekli yüksekliğe güvenli ve verimli bir şekilde kaldırmak için tasarlanmıştır. Sürüş ve kaldırma tipi manuel olarak tasarlanan MS1030’un taşıma kapasitesi 1000 KG, yerden kaldırma yüksekliği ise 3000 mm’dir. MS1030’un makaraları döküm malzemeden imal edilmiş olup çatalları isteğe göre sabit ya da hareketli olarak imal edilebilmekte, istenildiğinde elektirkli siteme çevirmeye uygun olarak üretilmektedir.

 

Manuel istif makinası imalatı

İzmir Demir Lift  %100 yerli sermaye ile Türk Mühendisleri tarafında geliştirilen yüksek kapasiteli, transpaletler, istif makineleri ve yük asansörleri üretmektedir.  Yerli üretim olduğu için tüm ürünlerimiz C Belgesi onaylı olup  2 yıl yetkili servis garantisi altındadır.

 

Manuel istif makinası yedek parça

Tüm İzmir Demir Lift Ürünlerinde olduğu gibi MS1030 Manuel İstif Makinesi de firmamız tarafından ömür boyu yedek parça temini garantisi altındadır. İhtiyaç duyulan yedek parçalar hızlı bir şekilde müşterilerimize gönderilmektedir.

 

Manuel istif makinesi fiyatları

MS1030 Manuel İstif Makinesi ya da diğer ürünlerimiz ile ilgili fiyat ya da ayrıntılı bilgi için sitemiz altında bulunan whatsapp butonuna tıklayıp Uzman Makine Mühendisimiz İhsan Bey’den yardım talep edebilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamaktan ve sizi de İzmir Demir Lift’in mutlu müşterileri arasında görmekten memnuniyet duyacağız.

turkey

%100 Yerli ve Türk Malı

settings

Rakiplerinden Daha Güçlü

cebelge

CE Belgesi Onaylı

puzzle

Ömür Boyu Yedek Parça Temini

tools

2 Yıl Yetkili Servis Garantisi

Copyright © 2021 İzmir Demir Lift