Kurumsal

Biz İZMİR DEMİR ailesi olarak, her zaman ama her zaman şartlarımızı sonuna kadar zorladık. Müşterilerimiz için hep en iyisini yaptık. Başarılarımızın gururu müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur. Bu memnuniyeti her zaman en üst seviye de tutabilmek için tüm olanaklarımız ve gücümüz ile size bu hizmeti sunmakta kararlıyız.

 

Bu doğrultuda her zaman size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. İZMİR DEMİR olarak "Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" ; vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir. Zamanı yakalamak isteyen tüm kişi ve kurumlara hizmet veren şirketimiz;  temelleri atıldığı günden bugüne kadar edindiği deneyim ve müşteri odaklı çalışmalarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Teknolojinin büyük önem kazandığı çağımızda, sahip olduğumuz yüksek niteliklerle, müşterilerimize sektörün en güvenilir, en kaliteli ve en verimli kaldırma ve taşıma ekipmanlarını sunuyoruz. Müşterilerimizin entegre, kullanımı kolay, çağın gereklerine uygun çözümler beklediğini biliyor ve bu beklentiye büyük değer vererek çalışmalarımıza ilk günkü hırsımızla devam ediyoruz. Çözümlerimiz ile müşterilerimizin iş sürdürülebilirliklerini sağlıyor ve performanslarını arttırıyoruz.

whatsapp