Tam Akülü İstif Makinesi

Akülü İstif Makinesi

 

Bir yerden bir yere yük taşımak ya da ürün mal ya da hammadde benzeri eşyaları istiflemek, yüksek raflara yerleştirme ve istif yapmak amacı ile üretilen makinelere istif makinesi denir

 

Kullanıcının Bir operatörün yerden yaya hareket ettirdiği kas gücüyle çalışan ve akülü modelleri olduğu gibi operatörlerin üzerinde oturarak kullandığı çeşitli yakıt türleri ile çalışabilen motorlu ve Akülü Forklift olarak bilinen modelleri de vardır.

 

Kısaca taşınabilir ürünleri çatallar vasıtası ile altına girerek yatay ve dikey konumlara taşıyabilen makinelere istif makineleri denmektedir.

 

Bu taşıma ve kaldırma - indirme işlemlerini akü (motor) gücü kullanarak yapan modellerine akülü istif makineleri denmektedir. İstif makinesi ihtiyacı belirlenirken genellikle kullanılacak alan dikkate alınır. Çalışılan sektör, çalışılan alanın açık ya da kapalı oluşu dikkate alınarak istif modeli belirlenebilir. İhtiyaca göre akülü istif, yarı akülü istif ve manüel istif çeşitleri bulunmaktadır. Bulunduğunuz sayfada firmamız stoklarında bulunan ve satışını gerçekleştirdiğimiz akülü istif makinelerimizin modellerini görmektesiniz. Her ürün farklı özellikler ve kapasitelerle birçok alanda kullanılmak üzere tasarlandı. Size en uygun akülü istif modelini belirleyebilmek için ürünlerimize göz atabilirsiniz. Aradığınız ürünün hangisi olduğundan tam olarak emin olamadıysanız sitemizin iletişim bölümünde yer alan telefon numaramızdan alanında uzman makine mühendisi müşteri temsilcimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

whatsapp