Katalog

Bobin İstif Makinesi, Bobin İstif Makinesi Çeşitleri - İzmir Demir Lİft

Bobin İstif Makinesi, Bobin İstif Makinesi Çeşitleri - İzmir Demir Lİft
Bobin İstif Makinesi, Bobin İstif Makinesi Çeşitleri - İzmir Demir Lİft Bobin İstif Makinesi, Bobin İstif Makinesi Çeşitleri - İzmir Demir Lİft Bobin İstif Makinesi, Bobin İstif Makinesi Çeşitleri - İzmir Demir Lİft Bobin İstif Makinesi, Bobin İstif Makinesi Çeşitleri - İzmir Demir Lİft Bobin İstif Makinesi, Bobin İstif Makinesi Çeşitleri - İzmir Demir Lİft
PDF Linki

Bobin taşımak ve istifleme yapmak amacıyla kullanılır. Manuel modelinde; ileri – geri ve aşağı – yukarı hareketi manuel’dir. Aşağı yukarı hareketi elektrikle otomatikleştirerek yarı elektrikli modelini de üretmemiz mümkündür.

 

Depolarda, kimya tesislerinde, tel üretim atelye ve fabrikalarında, iplik ve dokuma fabrikalarında kullanıma uygundur. Makinanın imal edilebilmesi için müşterinin bize;

 

  • Bobin çapı
  • Bobin boyu
  • Bobin ağırlığı
  • Bobini kaldırmak istediği yüksekliği

 

Vermesi yeterlidir. Genellikle piyasada saç genişliğinin 60 cm olması yeterlidir. Genel olarak istenen yükseltme miktarı 80 cm, 130 cm, 150 cm, 160 cm. olur.

 

Bobin İstif Makinesi Özellikleri ve Bilinmesi Gerekenler

Bobin istif makinesi, ağır yüklerin taşınması ve istiflenmesi için kullanılan bir araçtır. Sahip olduğu özellikler sayesinde işlerin daha kısa sürede ve daha az güç kullanılarak yapılmasını sağlar. Bu yönü ile verimliliği direkt olarak olumlu etkiler.

Bobin İstif Makinesi Nedir?

Bobin istif makinesi; bobin taşımak ve istiflemek için geliştirilmiştir. Bobinlerin şekline uygun olan yük bölümü, taşımanın güvenli bir şekilde yapılmasını sağlar. Sadece bobin taşımak için değil, bunun haricinde rulo şeklindeki kağıt, ambalaj ve kumaş gibi ürünlerin taşınması için kullanılır. Dolayısıyla birçok sektörde kullanılabilir.

Bobin İstif Makinesi Özellikleri

Bobin istif makinesi, kendi içerisinde farklı çeşitlere sahiptir. Manuel olanlarda ileri-geri ve aşağı-yukarı hareketleri manuel olarak gerçekleştirilir. Ancak yapılacak düzenleme ile aşağı-yukarı hareketinin otomatik olarak yapılması, yani elektrik enerjisi ile yapılması da sağlanabilir. Bu şekilde yarı elektrikli bobin istif makinesi de oluşturularak kullanıma sunulabilir.

Söz konusu makineler, kullanım alanına uygun olarak üretilebiliyor. Üretim için bobinin çapı, yüksekliği, ağırlığı ve kaldırılmak istenen yüksekliğin belirtilmesi yeterli olacaktır. Böylece üretim alanındaki ürünler, kendileri için özel olarak hazırlanan istifleyici ile taşınabilir.

Bobin istif makinesi, sahip olduğu tekerlekler ile kolay bir şekilde istenilen noktalara ulaştırılabilir. Tekerleklerin özel yapısı, kullanımı kolaylaştıran bir unsurdur. Ayrıca dar alanlarda istenildiği gibi manevra yapılmasını da sağlar.

Bobinlerin yerleştirileceği yük bölümü, yüklemenin kolay bir şekilde yapılması için zemine kadar inebiliyor. Sonrasında ise istenilen yüksekliğe kadar kaldırılabiliyor. Bu şekilde kendi kapasitelerine kadar olan ağırlıkların zorlanmadan istenilen noktalara ulaştırılmasına imkan veriyor.

Bobin İstif Makinesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bobin istif makinesi, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Farklı ebat ve kapasitelerde üretilebilen bu araçlar, iş verimliliğini arttırır. Kullanım sırasında kapasitelerine kadar olan yüklerin güvenli bir şekilde taşınmalarını sağlarlar

turkey

%100 Yerli ve Türk Malı

settings

Rakiplerinden Daha Güçlü

cebelge

CE Belgesi Onaylı

puzzle

Ömür Boyu Yedek Parça Temini

tools

2 Yıl Yetkili Servis Garantisi

Copyright © 2021 İzmir Demir Lift