Katalog

Terazili Transpalet, Terazili Transpalet Çeşitleri - İzmir Demir Lift

Terazili Transpalet

Transpalet insan gücü ve kontrolü ile hidrolik pompa vasıtası ile palet üzerine yüklerinmiş ürünlerin kısa mesafede taşınmasına yarayan araçtır. Genellikle fabrikalar, depolar, marketler gibi depolama alanı olup yüksek ağırlıkta ürünleri bulunan kuruluşlar tarafından sıkça kullanılmaktadır.

Kullanılan alan ürün ve mekânlara göre de transpalet ihtiyaçları değişmektedir. Bu ihtiyaçlara göre sınıflandıran transpalet türleri manüel transpalet, akülü transpalet, yarı akülü transpalet ve terazili transpalet olarak adlandırılmaktadır. Terazili transpaletler yükleme taşıma işlemleri esnasında ürününüzün ağırlığını ölçebilen transpaletlere verilen addır. Bazı modellerinde ölçümlerinizi etiket olarak yazıcıya yazdırmanızı sağlayan, termal yazıcı vasıtası ile çıktı almanızı sağlayan özellikler de bulunmaktadır. İzmir Demir sitemizin bulunmuş olduğunuz bu Terazili Transpaletler sayfasında bu kategorideki tüm ürünlerimize ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda dilediğiniz ürünü inceleyerek size en uygun olan terazili transpaleti belirleyebilirsiniz. Ürünlerimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için ya da fiyat teklifi almak için sitemizin iletişim bölümündeki iletişim araçlarından alanında uzman makine mühendisi müşteri temsilcimiz ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Diğer transpalet çeşitlerimizi incelemek için sitemizin Yük Kaldırma ana kategorisi altında bulunan transpalet kategorisinden transpelet türlerine göre seçim yaparak tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ürün seçimi konusunda kararsız kaldıysanız uzman makine mühendisimiz bir telefon kadar uzağınızda. Size en doğru ürünü en uygun fiyat ile bulma konusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

turkey

%100 Yerli ve Türk Malı

settings

Rakiplerinden Daha Güçlü

cebelge

CE Belgesi Onaylı

puzzle

Ömür Boyu Yedek Parça Temini

tools

2 Yıl Yetkili Servis Garantisi

Copyright © 2021 İzmir Demir Lift