EKONOMİK LİFT YES1530 Yarı Elektrikli İstif Makinası (1.5 Ton 3 Mt)

EKONOMİK LİFT YES1530 Yarı Elektrikli İstif Makinası (1.5 Ton 3 Mt)
PDF Linki

Sürüş Tipi: Manuel

Kaldırma Tipi: Elektrikli

Çalışma Gerilimi: 220 Volt – 380 Volt

Taşıma Kapasitesi: 1500 Kg

Makinanın Yerden Kaldırma Yüksekliği: 3000 Mm

Makinanın Kapalı Boy Yüksekliği: 2150 Mm

Makinanın Açık Boy Yüksekliği: 3600 Mm

Makinanın Genişliği: 115 Cm

Çatal Uzunluğu: 115 Cm

Çatal Genişliği: 140 Mm

Çatallar En Sağda – En Solda (Dıştan Dışa Ölçü): 90 Cm

Makinanın Ağırlığı: 360 Kg.

Tekerler: Poliamid

Fren: Manuel

Makaralar Döküm Malzemeden İmal Edilmiştir.

Çatallar Sabit ya da Hareketli Olarak İmal Edilebilir.

 

YES 1530 Yarı Elektrikli İstif Makinası (1,5 Ton 3,0 M)

Ekonomik lift YES 1530 yarı elektrikli istif makinası, elektrik gücü ile çalışan endüstriyel taşıma aracıdır. Elektrikli hidrolik motorları ile 1,5 tona varan ağırlıkları kaldırma kapasitesine sahiptir. 3 metreye kadar kaldırma kapasitesine sahiptir. Ağır yüklerin depolanması, konteynırların doldurulması ve boşaltılması gibi işler için kullanılır.

Hidrolik sisteminin elektrikle birlikte çalışması sayesinde ağır yükleri kaldırabilir. Yarı elektrik istif makinasının üzerine yüklenen yükler, farklı bir noktaya çok fazla insan gücüne ihtiyaç olmadan çok kolay bir şekilde taşınabilir.

Kompakt tasarım ve yumuşak direksiyona sahip olan bu ürün, dar alanlarda dahi çok etkili manevra kabiliyetine sahiptir. Ekonomik lift YES 1530 yarı elektrikli istif makinası ile çok küçük dönüşler yapabilir, en dar alanlarda dahi çok ağır yüklerin taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Gürültü kirliliğine neden olmayan bu yarı elektrikli istif makinası, güvenilir ve dayanıklılık dikkate alınarak tasarlanmıştır. Kullanımı oldukça kolay ve güvenlidir. Çelik konstrüksiyon ve haddelenmiş U profilde yapılan direklere sahip olması, güvenilir olmasının temel nedenlerindendir. Düşük arıza oranı, uzun ömürlü kullanımı ve az bakım gerektirmesinin yanında yüksek ağırlıkları kaldırması ve kolay manevra yapması en dikkat çeken özellikleridir.

whatsapp