EKONOMİK LİFT YES0516 Yarı Elektrikli İstif Makinası (500 Kg 1.60 Mt)

EKONOMİK LİFT YES0516 Yarı Elektrikli İstif Makinası (500 Kg 1.60 Mt)
PDF Linki

Sürüş Tipi: Manuel

Kaldırma Tipi: Elektrikli

Çalışma Gerilimi: 220 Volt – 380 Volt

Taşıma Kapasitesi: 500 Kg

Makinanın Yerden Kaldırma Yüksekliği: 1600 Mm

Makinanın Kapalı Boy Yüksekliği: 2000 Mm

Makinanın Genişliği: 115 Cm

Çatal Uzunluğu: 115 Cm

Çatal Genişliği: 100 Mm

Çatallar En Sağda – En Solda (Dıştan Dışa Ölçü): 90 Cm

Makinanın Ağırlığı: 230 Kg.

Tekerler: Poliamid

Fren: Manuel

Makaralar Döküm Malzemeden İmal Edilmiştir.

Çatallar Sabit ya da Hareketli Olarak İmal Edilebilir.

 

YES0516 Yarı Elektrikli İstif Makinası 

Teknoloji insan hayatını kolaylaştırmak, yaşam konforunu artırmak amacı taşımaktadır. Bu amaçla birçok yardımcı ürün günlük hayatımızı kolaylaştırmak için üretilmiş ve insanlığın hizmetine sunulmuştur.  Bu kolaylık aynı zamanda iş hayatımız için de gereklidir. İşimizi daha iyi yapabilmek, daha performanslı ve karlı çalışabilmek için de bu ürünlere gereksinim duymaktayız.

 

İstif makineleri de özellikle depolama, yük aktarma istifleme, indirme ve kaldırma işlemleri yapan firmalar için günlük iş hayatını kolaylaştırmak üzere üretilmiş makinelerdir.

İstif makineleri kullanım amacına ve ihtiyaca göre manuel istif makineleri akülü, elektrikli terazili gibi sınıflara ayrılmaktadır.

İzmir Demiz Lift tarafından yüzde yüz yerli sermaye ile üretilen yarı elektrikli istif makineleri de fiyat performans açısından son zamanlarda aranılan istif makineleri çeşitleri arasında yer almıştır.

 

YES0516 Yarı Elektrikli İstif Makinası bu kategoride yer alan ürünlerden biri olmakla birlikte 500 KG’a kadar taşıma kapasitesi ve 1,6 metre kaldırma kapasitesi ile fiyat performans odaklı üretilmiş ürünlerimizin başında gelmektedir.

Makaraları döküm malzemeden üretilen YES0516 Yarı Elektrikli İstif Makinasının çatalları hareketli ya da sabit olarak üretilebilmektedir. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzde CE belgesi onaylı olup 2 yıl garantimiz altındadır. İstenildiğinde tüm yedek parçaları anında temin edilebilmektedir.

İhtiyaçlarınıza yönelik doğru ürünü ve doğru fiyatı bulabilmeniz adına ürünlerimiz ile ilgili doğrudan bilgi almak için sitemizin altında bulunan whatsappiconuna tıklayarak makine mühendisimiz İhsan Beyden bilgi alabilirsiniz.

whatsapp