EKONOMİK LİFT YES1525 Yarı Elektrikli İstif Makinası (1.5 Ton 2.5 Mt)

EKONOMİK LİFT YES1525 Yarı Elektrikli İstif Makinası (1.5 Ton 2.5 Mt)
PDF Linki

Sürüş Tipi: Manuel

Kaldırma Tipi: Elektrikli

Çalışma Gerilimi: 220 Volt – 380 Volt

Taşıma Kapasitesi: 1500 Kg

Makinanın Yerden Kaldırma Yüksekliği: 2500 Mm

Makinanın Kapalı Boy Yüksekliği: 1800 Mm

Makinanın Açık Boy Yüksekliği: 2800 Mm

Makinanın Genişliği: 115 Cm

Çatal Uzunluğu: 115 Cm

Çatal Genişliği: 140 Mm

Çatallar En Sağda – En Solda (Dıştan Dışa Ölçü): 90 Cm

Makinanın Ağırlığı: 340 Kg.

Tekerler: Poliamid

Fren: Manuel

Makaralar Döküm Malzemeden İmal Edilmiştir.

Çatallar Sabit ya da Hareketli Olarak İmal Edilebilir.

 

Yarı Elektrikli İstif Makinası (1,5 Ton 2,5 M)

Yarı elektrikli istif makinası, depolama ve istifleme gibi işlemlerin yapılmasına yönelik ihtiyaçtan dolayı geliştirilmiştir. Kendi içerisinde bu makinaların farklı çeşitleri var. Ekonomik lift YES 1525 yarı elektrikli istif makinası da bunlardan biri. 1,5 ton kaldırma kapasitesi vardır. 2,5 metreye kadar kaldırabilme özelliği olan bu ürünle ihtiyaçlarınızı etkili olarak karşılayabilirsiniz.

 

Güvenilir ve dayanıklı olması için çelik konstrüksiyondan imal edilmiş ve direklerde haddelenmiş U profil kullanılmıştır. Bu özellikleri ile yüklerin sorunsuz olarak kaldırılmasını sağlar. Ekonomik Lift YES 1525 yarı elektrikli istif makinası ile dikey kaldırmalar ve yatay yer değiştirmeler yapabilirsiniz. Çok ağır yükleri dikey olarak kaldırmak için operatörün kontrol panelindeki tuşa basması yeterlidir. Genel fiziki özellikleri sayesinde dar alanlarda dahi kullanılabilir ve istenen sonuçlar alınabilir. Aşırı yük korumasının olması, sessiz çalışması ve diğer özellikleri ile kullanım noktasında beklentileri fazlasıyla karşılayan bir üründür.

 

Basit bir çalışma prensibi olan yarı elektrikli istif makinası, düşük arıza oranı ve yüksek kullanım ömrüne sahiptir. Kompakt tasarımı ile dönüşlerin zorlanmadan yapılmasını sağlar. Ağır yüklerin olduğu her alan için gerekli bir makina olarak nitelendirilebilir.

whatsapp