Katalog

EKONOMİK LİFT YES2020 Yarı Elektrikli İstif Makinası (2 Ton 2 Mt)

EKONOMİK LİFT YES2020 Yarı Elektrikli İstif Makinası (2 Ton 2 Mt)
EKONOMİK LİFT YES2020 Yarı Elektrikli İstif Makinası (2 Ton 2 Mt) EKONOMİK LİFT YES2020 Yarı Elektrikli İstif Makinası (2 Ton 2 Mt) EKONOMİK LİFT YES2020 Yarı Elektrikli İstif Makinası (2 Ton 2 Mt)
PDF Linki

Sürüş Tipi: Manuel

Kaldırma Tipi: Elektrikli

Çalışma Gerilimi: 220 Volt – 380 Volt

Taşıma Kapasitesi: 2000 Kg

Makinanın Yerden Kaldırma Yüksekliği: 2000 Mm

Makinanın Kapalı Boy Yüksekliği: 2450 Mm

Makinanın Genişliği: 115 Cm

Çatal Uzunluğu: 115 Cm

Çatal Genişliği: 160 Mm

Çatallar En Sağda – En Solda (Dıştan Dışa Ölçü): 90 Cm

Makinanın Ağırlığı: 340 Kg.

Tekerler: Poliamid

Fren: Manuel

Makaralar Döküm Malzemeden İmal Edilmiştir.

Çatallar Sabit ya da Hareketli Olarak İmal Edilebilir.

 

YES2020 Yarı Elektrikli İstif Makinası (2 Ton 2,0 M)

Ekonomik Lift YES 2020 yarı elektrikli istif makinası, çok yönlü kullanıma imkan veren endüstriyel araçlardır. Dayanıklılığın ve güvenirliğin ön planda tutularak tasarlandığı bu araç ile 2 tona kadar olan ağırlıkları beden gücü kullanmadan kaldırabilirsiniz. Kendine has sistemi sayesinde yüklerin 2 metre yüksekliğe kadar kaldırılmasına imkan verir. Böylece depo, konteynır ve benzeri alanlara yüklerin istiflenmesi veya istiflenen yüklerin boşaltılması çok hale gelir.

Yarı elektrikli istif makinası, ayarlanabilir çatallar sayesinde yapılacak işleme uygun hale getirilebilir. Böylece çok daha etkili sonuçlar alınır. Sessiz bir şekilde çalışması da gürültü kirliliğini engellediği gibi alandaki diğer personelleri de olumsuz etkilemez.

Yarı elektrikli olarak nitelendirilmesinin nedeni olan manuel kullanım imkanı, yüklerin yatay olarak taşınmasını sağlar. Poliamid tekerlekler, kompakt tasarım ve yumuşak direksiyon sayesinde yükler istenilen yere hızlı ve güvenli bir şekilde taşınabilir.

Ekonomik Lift YES yarı elektrikli istif makinası ile zamandan ciddi anlamda tasarruf edebilir, iş güvenliğinin artmasını sağlayabilirsiniz. Beden gücü ile uzun saatlerde yapılacak işler, bu makina ile çok kısa bir süre içerisinde, beden gücü kullanılmadan yapılabilir.

turkey

%100 Yerli ve Türk Malı

settings

Rakiplerinden Daha Güçlü

cebelge

CE Belgesi Onaylı

puzzle

Ömür Boyu Yedek Parça Temini

tools

2 Yıl Yetkili Servis Garantisi

Copyright © 2021 İzmir Demir Lift