Katalog

EKONOMİK LİFT YES1020 Yarı Elektrikli İstif Makinası (1 Ton 2 Mt)

EKONOMİK LİFT YES1020 Yarı Elektrikli İstif Makinası (1 Ton 2 Mt)
EKONOMİK LİFT YES1020 Yarı Elektrikli İstif Makinası (1 Ton 2 Mt) EKONOMİK LİFT YES1020 Yarı Elektrikli İstif Makinası (1 Ton 2 Mt) EKONOMİK LİFT YES1020 Yarı Elektrikli İstif Makinası (1 Ton 2 Mt)
PDF Linki

Sürüş Tipi: Manuel

Kaldırma Tipi: Elektrikli

Çalışma Gerilimi: 220 Volt – 380 Volt

Taşıma Kapasitesi: 1000 Kg

Makinanın Yerden Kaldırma Yüksekliği: 2000 Mm

Makinanın Kapalı Boy Yüksekliği: 2450 Mm

Makinanın Genişliği: 115 Cm

Çatal Uzunluğu: 115 Cm

Çatal Genişliği: 140 Mm

Çatallar En Sağda – En Solda (Dıştan Dışa Ölçü): 90 Cm

Makinanın Ağırlığı: 300 Kg.

Tekerler: Poliamid

Fren: Manuel

Makaralar Döküm Malzemeden İmal Edilmiştir.

Çatallar Sabit ya da Hareketli Olarak İmal Edilebilir.

 

YES1020 Yarı Elektrikli İstif Makinası (1 Ton 2,0 M)

Yarı elektrikli istif makinası, sahip olduğu elektrikli hidrolik pompalar ile yükleri dikey olarak kaldıran araçlardır. Yatay olan hareket ise insan gücüne bağlı olarak manuel olarak yapılır. Bu makinaların yük kaldırma kapasitesi ve yükün çıkarılacağı yüksekliğe bağlı olarak farklı çeşitleri var. Ekonomik Lift YES 1020 yarı elektrikli istif makinası da bu seçeneklerden biridir.

Ekonomik lift YES 1020 modeli, 1 ton kaldırma kapasitesine sahip. Operatör sadece tek bir tuşa basarak yükleri istenilen noktaya kolaylıkla çıkarır. Kullanacağınız bu makina sayesinde zamandan ve işten tasarruf eder ve verimliliğinizi belirgin olarak arttırırsınız.

İnsan gücü ile çok uzun zamanda yapılacak veya yapılması mümkün olmayan işleri yarı elektrikli istif makinası ile çok kısa sürede yapabilirsiniz. İş verimliliğinizi arttırdığınız gibi iş güvenliği konusunda da önemli mesafe almanızı sağlar.

Döküm malzemeler kullanılarak imal edilen makaralar, sabit veya hareketli çatallar ile beklentileri genel olarak karşılar. Çelik konstrüksiyon olan bölümler sayesinde kullanım sırasındaki güvenlik riskleri en alt seviyeye indirgenmiştir. Güçlü kaldırma motoru ve çelik paslanmaz pistonlar sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar.Bu özelliği rakiplerinden ayrılan belli başlı özelliklerinden sadece bir tanesidir.

Ekonomik Lift YES 1020 yarı elektrikli istif makinası depolama ve ağır yüklerin kaldırılması gibi ihtiyaçlarınızı profesyonel olarak karşılayabilirsiniz. Kullanım ihtiyacınıza göre çatalların konumlarını ayarlayabilir ve yapacağınız işte daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzde de yerli üretimin ayrıcalıkları sayesinde ömür boyu yedek parça temini ve iki yıl garanti olmakla birlikte ayrıntılı bilgi için iletişim kanallarımızdan doğrudan makine mühendisimiz İhsan Bey’e ulaşabilir tüm sorularınızla lgil ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

turkey

%100 Yerli ve Türk Malı

settings

Rakiplerinden Daha Güçlü

cebelge

CE Belgesi Onaylı

puzzle

Ömür Boyu Yedek Parça Temini

tools

2 Yıl Yetkili Servis Garantisi

Copyright © 2021 İzmir Demir Lift