EKONOMİK LİFT 2,5 Ton Terazili Transpalet

EKONOMİK LİFT 2,5 Ton Terazili Transpalet
PDF Linki

Açıklama


Taşıma Kapasitesi: 2.5 Ton

Çatallar Arası Mesafe: 540 Mm

Minimum Kaldırma Yüksekliği: 93 Mm

Maksimum Kaldırma Yüksekliği: 200 Mm

Çatal Uzunluğu: 1150 Mm

Ön Teker Sayısı: 2

Arka Teker Sayısı: 4

Ön Teker Ölçüsü: 200 x 50 Mm

Arka Teker Ölçüsü: 80 x 70 Mm

ÜRÜNDE DÖKÜM POMPA KULLANILIR.

TERAZİNİN ÖZELLİKLERİ:
 

Tartım Kapasitesi: 2.5 Ton

Hassasiyet: + / – 1 Kg

Loadcell: 4 Adet, IP68, C3 Sınıfı

İndikatör: K1 İndikatör, IP54 Sınıfı Koruma

Dahili Akü: 6 – 12 Volt

KOLAY KULLANIM – ENDÜSTRİYEL

Şarj Süresi: 45 Dakika – 1 Saat

Şarj Ömrü: 72 – 90 Saat

SAĞLAM KONSTRÜKSİYON

DAYAMALI SİSTEM

YAZICI BAĞLAYABİLME  Fabrikalar, Marketler, soğuk hava depoları, depolar ve sanayi gibi sektörlerde ham madde, ürün, malzeme ve benzeri ağır yükleri bir yerden bir yere kolayca taşımaya indirme ve kaldırma işleri yapmaya yarayan insan gücü ile bu hareketleri kolayca yapabilen aletlere transpalet denir.
Transpaletler çeşitli sektörlere ve yüklere göre farklı özelliklere sahip olarak üretilir ve sınıflandırılır. Bu sınıflandırma genel olarak manüel transpalet, akülü transpalet ve terazili transpalet olarak ayrılmaktadır. Taşıma ve yükleme işlemleri esnasında transpaletin yükünün tartıldığı türlere ise trazili transpalet denmektedir.


İzmir Demir Lift olarak Ekonomik Lift sınıfında özel olarak üretilen terazili transpaletler, kullanım kolaylığı, yerli üretim olması, CE Belgeli olması, 2 Yıl Servis, Ömür Boyu Yedek Parça Temini Garantili olması gibi özelikleri ile fiyat performans açısından muadilleri arasından ön plana çıkan özel bir üründür.


EKONOMİK LİFT 2,5 Ton Terazili Transpalet 2.5 ton taşıma kapasitesi ve yine +-1 tartım hassasiyeti le 2.5 ton tartım kapasitesi sınıfının en iyileri arasında yer almaktadır. 1150 MM çatal uzunluğuna sahip “EKONOMİK LİFT 2,5 Ton Terazili Transpalet” aynı zamanda 200 MM kaldırma kapasitesine sahip bir ürün olarak sınıfının enleri arasında yerini almaktadır.
Sizde bu ürün ile ilgili daha fazla bilgi almak, ihtiyacınız olan ürünlerle ilgili bilgi alışverişi yapmak ya da ihtiyacınıza uygun özel üretim talepleri için Makine Mühendisimiz İhsan Bey ile iletişime geçebilir aklınızdaki tüm soru ve sorunlarla ilgili bilgi alabilirsiniz.


Makine Mühendisimiz İhsan Bey’e sitemizdeki iletişim kanallarından herhangi biri ile irtibat kurabilir, ihtiyacınıza yönelik çözümlere ekonomik olarak ulaşabilirsiniz.
İzmir Demir Lift ailesinin mutlu müşterileri arasında sizleri de görmekten memnuniyet duyarız.

whatsapp