Katalog

İstif Makinası Türleri Nelerdir?

İstif Makinası Türleri Nelerdir?

Manuel İstif Makinası

Manuel istif makinası, İnsan gücüyle itilerek veya çekilerek hareket ettirilen bir taşıma aracıdır. Herhangi bir elektrik gücü olmadan tamamiyle insan gücüne bağlı olarak çalışan bir istif makinasıdır.Yükü kaldırmada da insan gücünün gerektiği bir istif makinasıdır. Ekonomik açıdan da en uygun fiyatlı istif makinalarıdır.

 

 

 

Yarı Akülü İstif Makinası

Kaldırmanın ve yüklemenin elektrik gücüyle yapıldığı, ancak yine insan gücüyle harekete geçen bir istif makinasıdır. Manuel istif makinasına ziyade daha hızlı ve kolaydır. Sebebi ise kaldırmanın insan gücünden ziyade elektrik gücüyle yapan bir istif makinasıdır. Yarı akülü istif makinası, manuel istif makinasına göre biraz daha pahalıdır.

 

 

 

Tam Akülü İstif Makinası

Kaldırma ve harekete geçmesinde elektrik gücü harcayan istif makinasıdır. Kaldırırken İnsan tarafından yardım almayan ve harekete geçmesi itilmesi gerek kalmayan, ama diğerlerine göre ekonomik açıdan daha pahalı olan bir istif makinasıdır.

Blog

Manuel İstif Makinesi Manuel Stacker Yük Asansörü Nedir Transpalet Nedir? Tranpalet Kullanma Talimatları Mobilya Sektörü için Transpalet Tercihi ve Seçimi İstif Makinası Türleri Nelerdir? İstif Makinası Nedir? Gıda ve İlaç Sektörü İçin İstif Makinası Tercihi Doğru Yarı Elektrikli İstif Makinası Nasıl Alınır? İstif Makinası Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim? İstif Makinası Periyodik Kontrolleri Nasıl Yapılır? İstif Makinası Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Manuel İstif Makinası Hangi Sektörlerde Kullanılır? Manuel İstif Makinası Neden Tercih Ediliyor? İstif Makineleri Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler İstif Makinesi ile Zamandan ve Paradan Tasarruf Edin Manuel İstif Makinesi ile İlgili Bilinmesi Gerekenler İstif Makinesi Seçimi Öncesinde Dikkat Edilecekler Neden Yerli İstif Makinası Tercih Etmeliyim? Yarı Elektrikli İstif Makinası Avantajları Nelerdir? Özel Ölçülü İstif Makinesi Avantajları Terazili Yarı Elektrikli İstif Makinası Nedir? Ne İşe Yarar? Transpalet Kullanmanın 6 Faydası Yarı Elektrikli İstif Makinası ile Depo Güvenliğinizi Arttırın Yarı Elektrikli İstif Makinesi ile Depolama Kolaylığı Yüksek Katlı Depolarda Yarı Elektrikli İstif Makinesi Kullanımı Akülü Forklift Nedir? Avantajları Nelerdir?
turkey

%100 Yerli ve Türk Malı

settings

Rakiplerinden Daha Güçlü

cebelge

CE Belgesi Onaylı

puzzle

Ömür Boyu Yedek Parça Temini

tools

2 Yıl Yetkili Servis Garantisi

Copyright © 2021 İzmir Demir Lift